Правила користування сайтом

Image

Дані правила поширюються на всіх відвідувачів і користувачів сайту monteks.com.ua (як справжніх, так і майбутніх). Використовуючи матеріали сайту, користувач висловлює свою згоду з даними правилами.

Загальна правова інформація
Дія правил користування цим сайтом поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб.

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО« Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «Монтекс» (далі - "Власник") залишає за собою право змінювати надані дані, послуги і продукцію в будь-який час без попереднього повідомлення. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує або рекомендує.

Захист авторських прав
Всі права на інформацію, розміщену на даному сайті, належать Власнику.
Зміна матеріалів або використання їх за іншим призначенням є порушенням авторських прав
У разі порушення правил користування цим сайтом Власник залишає за собою право застосувати до порушників всі допустимі законом запобіжного заходу і захисту своїх порушених прав.
На інших сторінках цього сайту можуть міститися інші зауваження про права власності та інформація про авторські права; містяться в них положення також повинні бути враховані і дотримані.

Обмежена ліцензія

Будь уривок (фрагмент інформації розміщеної на сайті) може бути без попереднього дозволу процитовано, але тільки з обов'язковим посиланням на цей сайт.

У всіх інших випадках дана інформація не може бути відтворена ні в якій формі, ніякими засобами без попередньої письмової згоди Власника. За письмовим дозволом звертатися за контактною інформацією, розміщеною на сторінці за адресою: web-master.dp.ua
Всі інші дії будуть витлумачені як непряме, навмисне або будь-яке інше привласнення ліцензії або прав на патент, торгову марку або привласнення авторських прав Власника або третьої особи.

Вимоги до розміщення коду посилання на наш сайт
Перераховані нижче вимоги є обов'язковими і недотримання їх означає порушення обмеженою ліцензії з усіма витікаючими наслідками.
1. Код посилання на наш сайт повинен розміщується без змін і модифікацій.
2. Сторінка, де розміщений код нашого лінку повинна бути відкрита для індексування пошуковими системами (відсутність заборони на індексування в файлі robots.txt, відсутність тегів і, переходів через скрипт і інших методів, що перешкоджають індексуванню нашого лінку).
3. Наявність посилання з головної сторінки сайту на каталог ресурсів (якщо наша посилання розміщується в каталозі ресурсів).
4. Можливість дістатися, не більше ніж за 3 переходи (кліка) по сайту, на сторінку, де, можливо, буде розміщена наша посилання.
Приклад: Головна сторінка -> Каталог ресурсів -> Розділ каталогу -> Сторінка з нашої сторінки.
5. Посилання на наш сайт повинна бути прямою.

Звільнення від відповідальності
Тією ж мірою, в якій це дозволено законодавством, Власник сайту і пов'язані з ними компанії, директори, відповідальні керівники, співробітники, агенти, підрядники, наступники або довірені особи не несуть відповідальність за будь-який збиток, що випливає прямо або побічно з використання даного сайту або будь -або іншого сайту, пов'язаного з даним сайтом. Ні в якому разі відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника Сайту і бути підставою для їх судового переслідування. Власник сайту не заявляє і не гарантує, що будь-який файл або програма, які можна завантажити з даного сайту і / або використовувати з його допомогою, вільних від помилок, вірусів, дефектів та інших чинників, які можуть завдати шкоди даними, а також апаратного або програмного забезпечення користувача.

Послуги Сайту надаються за принципом "як є" без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач в добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Власника Сайту і відшкодування можливої ​​шкоди, заподіяної шкоди Користувачеві.

Ні адміністрація сайту, ані її партнери або співробітники не гарантують безперебійної і безпомилкової роботи Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і застосовність його матеріалів.

Власник сайту не несе ніякої відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливий збиток, пов'язаний з використанням інформації або матеріалів, розміщених на даному сайті.

Точність інформації
Власник буде докладати всіх зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність даних, що містяться на цьому сайті. У представленій на цьому сайті, можуть містити технічні неточності або друкарські помилки. Власник не бере на себе ніякої відповідальності за точність інформації, що надається на сайті, і весь ризик використання такої інформації покладається на користувача.

Посилання на сайти третіх осіб

Даний сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов'язаний з даним сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача. Власник не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, зроблених на цих сайтах. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує або рекомендує або несе за це відповідальність.

Зміна умов
Власник сайту може час від часу вносити зміни до вищезазначених правила користування сайтом. Проглядаючи даний сайт, Ви приймаєте зобов'язання дотримуватися цих правил, тому Ви повинні перевіряти їх при кожному новому відвідуванні сайту.

Інформація про розробника цього сайту
Сайт виготовлений і підтримується студією "Інтернет-Майстер" з Дніпропетровська. При виявленні помилок, які не працюють посилань і інших помилок пов'язаних зі створенням сайту звертайтеся за контактною інформацією розташованої за адресою: web-master.dp.ua

Контактна інформація

Вул. Будівельників 34, м Дніпро, 49055

Тел./факс: (056)747-34-01

e-mail: .

Тел.: 0-800-400-330 (цілодобово, безкоштовно з будь-якого оператора)

Авторські права

© ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО« Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «МОНТЕКС», 2000-2019

© Створення сайту «Интернет-мастер», 2019