Продукти

Програмний комплекс Медичної інформаційно-телекомунікаційної інтегральної системи (МІТІС) «ДНІПРО-МТ»

Призначений для взаємодії з центральною базою даних національної системи охорони здоров'я eHealth (далі – ЦБД eHealth) з метою виконання завдань реформування фінансування системи охорони здоров'я України. Крім того, на локальному рівні медичного закладу МІТІС ДНІПРО-МТ забезпечує автоматизацію роботи закладів охорони здоров’я різних типів та рівня (лікарні, поліклініки, амбулаторії, пологові будинки, перинатальні центри, заклади паліативної допомоги тощо) перш за все в частини ведення в електронному вигляді первинної облікової медичної документації на основі форм, затверджених МОЗ, з можливістю їх роздрукування на папері, автоматизації процесів допомоги і передачі медичної інформації між підрозділами закладу, створення та підтримки електронної бази даних пацієнтів закладу, архіву медичної документації з результатами медичних досліджень, ведення електронного обліку лікарських засобів і послуг, забезпечення умов для отримання різноманітної статистики в результаті обробки накопичених електронних даних.

Система ІР-комутації "ДНІПРО-ІР” (модель ST-4) призначена для:

Побудови мереж зв’язку на симбіозі технологій комутації каналів (TDM) та телефонії з комутацією пакетів (IP). Обладнання ST-4 може бути використане як окремий комутаційний пристрій, с застосуванням загальноприйнятої системи сигналізації, або у складі обладнання цифрових автоматичних телефонних станцій системи ДНІПРО-МТ та інших. Обладнання ST-4 побудоване на базі багатоядерної промислової обчислювальної системи та обладнання розробки НВП «МонТекС», що дозволяє застосовувати та поєднувати сучасні інформаційні технології такі як VPN, ехопоглинання, криптування та інші. Конструкція виробу передбачає монтаж в конструктив “Євромеханіка”, інтегруючи його з більшістю сучасного обладнання. Обладнання ST-4 функціонує під керуванням програмного забезпечення розробки фахівців НВП «МонТекС» на базі операційної системи реального часу QNX 7.0.

Оперативно-диспетчерська служба Центру екстреної медичної допомоги (ОДС 103)

Один програмно-апаратний комплекс забезпечує роботу служби екстреної медичної допомоги всієї області, наприклад, як реалізовано в Херсонській обл., Або може мати зону відповідальності, що поширюється на частину області. Наприклад, в Дніпропетровській обл. організовано два взаємодіючих Центру ОДС у м Дніпро і у Кривому Розі.

Система мониторинга состояния объектов ДНІПРО-СМС

Система ДНІПРО-СМС предназначена для мониторинга параметров объектов с целью решения комплексной задачи оценки состояния.
Система ДНІПРО-СМС может быть применена для решения следующих задач:

  • дистанционный мониторинг состояния больных (вызов медперсонала, измерение пульса и т.п.);
  • построение системы вызовов персонала по требованию клиентов;
  • пожарно-охранная сигнализация зданий и сооружений;
  • дистанционное измерение физических величин (температура, влажность и т.п.);
  • построение систем типа ”умный дом”.

Цифровые телефонные станции для специальных сетей

Цифровая автоматическая телефонная станция для специальных сетей создана на базе ЦАТС «ДНЕПР-МТ» и предназначена для применения в специальных системах связи, связанных с конфиденциальной передачей данных и речевых сообщений.

Пульты прямой специальной связи

Изделие «Пульт» представляет собой многофункциональное устройство и в комплексе с аппаратно-программными средствами ЦАТС для специальных сетей предоставляет широкий спектр услуг для обеспечения связи с прямыми абонентами, абонентами специальных сетей, абонентами сетей общего пользования, в том числе мобильных сетей.

Платформа програмно-апаратних засобів цифрових автоматичних телефонних станцій «ДНІПРО-МТ»

Станція телефонна цифрова автоматична «ДНІПРО-МТ» - це сукупність апаратних і програмних технічних засобів сертифікованого обладнання, призначеного для побудови економічних інтегральних цифрових мереж зв'язку в оточенні всіх типів АТС в межах України, а також відомчих (корпоративних) і закритих цифрових мереж зв'язку.

Шлюз абонентський "ДНІПРО-ІР" (модель FXS-8)

Шлюз абонентський "ДНІПРО-ІР” (модель FXS-8) призначений для підключення аналогових телефонних апаратів до мережі IP-телефонії.

Контактна інформація

Вул. Будівельників 34, м Дніпро, 49055

Тел./факс: (056)747-34-01

e-mail: .

Тел.: 0-800-400-330 (цілодобово, безкоштовно з будь-якого оператора)

Авторські права

© ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО« Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «МОНТЕКС», 2000-2019

© Створення сайту «Интернет-мастер», 2019